Dom Leśnik - Zakopane
powrt na stron gwn nocleg,kwatera,pensjonat - Zakopane. Powrt na stron gwn

Jesteś 167751
gościem
na naszej stronie


Na narty do Zakopanego

Co prawda do zimy jeszcze daleko, warto jednak już teraz zastanowić się nad wyborem miejsca, w którym można oddać się szaleństwu na zaśnieżonych stokach. W polskich górach znajdziemy wiele takowych lokalizacji, bardzo ciekawie wygląda jednak oferta Zakopanego. narty w zakopanem to przede wszystkim pewność świetnie przygotowanych, oświetlonych stoków, czynnych także nocą, szerokiego zaplecza jeśli chodzi o sprzęt oraz jego serwis jak i dodatkowych atrakcji, z których można skorzystać po całym dniu spędzonym na stoku.
Zakopane znajdując się u podnóża Tatr posiada naprawdę bardzo dobrą lokalizację – najwięcej narciarzy przyciąga na stoki Rysów, Giewontu oraz przede wszystkim Gubałówki gdzie funkcjonują liczne wyciągi i kolejka linowa. Armatki śnieżne dbają o to, aby warunki do zjeżdżania były idealne, a sztuczna nawierzchnia sprawia, że także w lecie można wziąć z sobą narty do Zakopanego i oddać się swojej ulubionej pasji.
Narty to oczywiście nie jedyna rozrywka w zakopanem – sposobów na spędzanie wolnego czasu jest naprawdę wiele, wszystko zależy tylko tak naprawdę od Ciebie. Szczególnie w okresie letnim kiedy miasto bardziej tętni życiem możesz wziąć udział w licznych plenerowych imprezach, wydarzeniach kulturalnych, koncertach, wyszaleć się w klubie, czy też posiedzieć przy świetle kominka w jednym z zakopiańskich schronisk.
Zakopane to z całą pewnością najlepszy wybór jeśli chodzi o miejsce do uprawiania narciarstwa – jeśli nie wierzysz to przyjedź tutaj i przekonaj się sam. Na samym początku warto jednak zarezerwować sobie Kwatery w zakopanem

Copyright 2000 - 2021 | Zaloguj | Na narty do Zakopanego